Кошик
650 відгуків
Магазин зоотоваров "Unizoo"
+380 (99) 393-84-25
+380 (97) 600-65-73
+380 (63) 010-72-16

Консерви для цуценят віком старше 2 міс

Раціон цуценят старше 2-х місяців необхідно формувати з урахуванням породних особливостей. Ідеальним варіантом для цього є вологі консерви зі збалансованим вмістом вітамінів і мінералів. Виробники пропонують широкий вибір спеціалізованого харчування в ковбасі, паучах і в банках, що дозволяє вибрати найбільш зручний варіант для домашнього улюбленця.

 

Смачні вологі консерви для цуценят від 2-х місяців

 

Починаючи з 2-х місяців і до 1,5-2 років триває активний ріст і розвиток цуценя, тому правильне харчування відіграє провідну роль. Великий вибір вологих консервів дозволяє вибрати оптимальні за складом продукти, які допоможуть задовольнити потреби собаки у відповідності із темпераментом, породними характеристиками та іншими індивідуальними особливостями.

Для виробництва живлення використовуються переважно м'ясопродукти. Дешевші за вартістю товари створені із застосуванням великої кількості злаків, що значно знижує користь від їжі. Консервоване харчування можна використовувати самостійно, а також як добавки до інших продуктів. Особливо зручна для цього продукція в паучах і банках. Продукція у формі ковбаси може застосовуватися в якості корисного ласощі, як заохочення за виконані команди.

 

Збалансовані консерви в банках, в ковбасі, в паучах

 

Вологі консерви насичені вітамінно-мінеральним комплексом, який необхідний в першу чергу для формування міцного опорно-рухового апарату, кісткової-хрящової тканини, зубів. Збалансований вміст дозволяє задовольнити потреби цуценят старше 2-х місяців карликових, середніх, великих і гігантських порід. Для повноцінного харчування, необхідно в індивідуальному порядку розрахувати кількість порцій та періодичність годівлі. Продукція в банках, в ковбасі, в паучах відрізняється високою якістю та чудовими смаковими характеристиками.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner