Кошик
650 відгуків
Магазин зоотоваров "Unizoo"
+380 (99) 393-84-25
+380 (97) 600-65-73
+380 (63) 010-72-16

Консерви для цуценят від 4 тижнів

Материнське молоко лише в перші кілька тижнів може задовольнити потреби зростаючого організму цуценят. Починаючи з 4-х тижнів необхідний додатковий прикорм, в якості якого можуть використовуватися паштети і консерви.

В асортименті інтернет-магазину представлений великий вибір вологих кормів, які допоможуть здійснити ранній відлучення від матері-годувальниці. Продукція рекомендована для вагітних собак, особливо на пізніх термінах, а також протягом усього періоду лактації.

 

Вологі корми для цуценят від 4-х тижнів

 

Склад вологих кормів для цуценят від 4-х тижнів максимально наближений до материнського молока по кількості поживних речовин і мікроелементів. Паштети і консерви, на відміну від сухих гранул, менше піддаються термічній обробці, що дозволяє зберегти поживну цінність сировини тваринного і рослинного походження.

Порція для кожного малюка розраховується індивідуально, відповідно породної групою, а також темпераментом. Чим активніше і спритніший «дитинча», тим частіше і більше його необхідно годувати. Особливо це стосується карликових порід, які характеризуються прискореним метаболізмом.

 

Щенячьи паштети і консерви

 

Качественные сбалансированные влажные корма, паштеты и консервы стимулируют работу желудочно-кишечного тракта, что способствует формированию здорового и крепкого иммунитета. Щенков возрастом от 4-х недель достаточно просто и легко приучить к паштетам и мягкому корму. Пища обладает отличными вкусовыми и ароматическими качествами, что позволит безболезненно расстаться с материнским молоком. Консультанты интернет-магазина помогут выбрать лучшие товары для первого прикорма, а также для перехода к взрослому рациону.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner