Кошик
650 відгуків
Магазин зоотоваров "Unizoo"
+380 (99) 393-84-25
+380 (97) 600-65-73
+380 (63) 010-72-16

Консерви для дорослих собак

Збалансований щоденний раціон дорослих собак передбачає вживання сухих кормів і консервів. Вологий багатокомпонентний продукт надзвичайно корисний для організму тварини, будучи джерелом білка та інших корисних елементів. Великий вибір харчування в консервних банках і в паучах представлений в каталозі інтернет-магазину. Сертифікована продукція провідних вітчизняних та імпортних виробників допоможе сформувати правильний і ефективний раціон представника будь-якої породи.

 

Збалансовані консерви для дорослих собак

 

У якісних консервах присутні більше 80% м'ясопродуктів, що забезпечує високу енергетичну цінність харчування. Їх можна давати в якості самостійного блюда, а також як добавку до каш та інших продуктів. Вуглеводів в таких продуктах, як правило, зменшена кількість, що також благотворно позначається на стані організму.

Дорослих собак не рекомендується годувати виключно вологим кормом у банках та паучах при відсутності особливих медичних показань. Варто утриматися від вживання продуктів з невисоким вмістом м'яса, але збільшеною часткою злаків. Таке поєднання є практично марним для тварини, а в складі нерідко присутня велика кількість ароматизаторів, покращувачів смаку.

 

Вологий Корм у банках і в паучах

 

Для удобства дозирования производители предлагают консервы не только в банках, но и в паучах. Порция на 1 раз весьма удобна в использовании, герметичная упаковка отлично сохраняет вкус и аромат. Влажный корм незаменим в поездках, путешествиях и, а также во всех остальных случаях, когда питомец находится вдали от традиционных условий кормления.

Консультанты интернет-магазина помогут выбрать продукт в банках или в паучах для взрослых собак любых пород. Постоянно в наличии качественные товары различных ценовых категорий, приобрести которые можно в любом количестве.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner