Кошик
650 відгуків
Магазин зоотоваров "Unizoo"
+380 (99) 393-84-25
+380 (97) 600-65-73
+380 (63) 010-72-16

Корм для літніх собак

Літніми собаками вважаються особи, які набрали в останню третину середньої тривалості, характерної для конкретної групи тварин. Старіючий вихованець будь-якої породи потребує спеціального харчування, яке допоможе зробити його життя приємним і щасливим, навіть на тлі з'являються вікових особливостей.

Інтернет-магазин пропонує великий вибір сухих кормів даної категорії. Збалансований раціон допомагає подолати фізіологічні зміни та їх наслідки з мінімальним дискомфортом для тварини.

 

Сухі корми для старіючих собак

 

Ожиріння або дефіцит маси тіла є досить поширеними проблемами старіючих собак будь-яких порід. Сухі корми допомагають регулювати ці явища, володіючи відповідними пропорціями білків, жирів і вуглеводів в складі.

У літньому віці також стають вразливими зуби, щелепи тварини, а також органи зору. Знижується рухова активність, з'являється потреба у відпочинку і спокою. Дієтичне харчування допомагає мінімізувати прояв деструктивних процесів. У продукцію додають хондроїтин та глюкозамін, які перешкоджають виникненню дефектів кісткової і хрящової тканини.

 

Спеціалізовані корми для літніх собак будь-яких порід

 

Структура гранул корми для літніх собак будь-яких порід є більш м'якою. Продукт нерідко доводиться змішувати з рідинами, консервами для додання більш апетитного привабливого вигляду. Це властиво для стрімко старіючих тварин, які втрачають інтерес до харчової продукції.

Провідні світові виробники пропонують збалансоване харчування, яке продовжить молодість кожного домашнього вихованця. Тварина максимально тривалий період збереже здоров'я, сили і звичайну фізичну активність. Про реальний вік собаки буде знати тільки власник! Консультанти з радістю нададуть сприяння і допомогу у виборі продукції.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner