Кошик
650 відгуків
Магазин зоотоваров "Unizoo"
+380 (99) 393-84-25
+380 (97) 600-65-73
+380 (63) 010-72-16

Корм для окремих порід

Лінійки сухих кормів для окремих порід собак суттєво спрощують вибір їжі для домашніх вихованців. Раціон для дорослих особин і цуценят створений з урахуванням потреб, генетичної схильності кожної групи тварин, що дозволяє уникнути багатьох захворювань і відхилень у розвитку.

Інтернет-магазин має багатим вибором продукції, що дозволить вибрати підходящий варіант для кожного домашнього улюбленця. Асортимент складають продукти виробництва компаній Royal Canin, Optimeal, Purina і деяких інших.

 

Поживний корм для окремих порід собак

 

Темперамент, а також різновид метаболізму є основними факторами, що впливають на стан організму тварини. Для собак і цуценят породи властиві типові характеристики, які допомагають передбачати можливі захворювання та інші проблеми зі здоров'ям на різних етапах розвитку.

Для карликових і середніх порід характерний швидкий метаболізм, підвищена активність, висока збудливість нервової системи. Сухий корм для собак даних груп повинен бути енергетично насиченим і поживним. Окремі види тварин схильні до ожиріння, надлишковій масі тіла, тому виробники пропонують харчування з пониженою калорійністю.

Великі і гігантські породи мають уповільненим метаболізмом. Їх часто використовують в службовій, охоронної діяльності, що пов'язано з підвищеними витратами енергії. Харчування для таких тварин повинно містити не менше 50% білка, який допоможе підтримувати сили і витривалість організму.

 

Чудовий корм для цуценят окремих порід

 

Внимание к особенностям отдельных пород должно начинаться с самого раннего периода. Для этого созданы сухие корма для щенков различных видов собак. Специализированная пища поддержит животное в кризисные моменты развития, поможет в правильном формировании систем и органов. Для производства пищи для щенков используется исключительно качественное сырье, без применения красителей и синтетических добавок. Проверенная продукция справедливо заслужила доверие многих потребителей по всему миру!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner