Кошик
650 відгуків
Магазин зоотоваров "Unizoo"
+380 (99) 393-84-25
+380 (97) 600-65-73
+380 (63) 010-72-16

Корм для дорослих собак

Починаючи з 1,5-2 років собака може вважатися дорослою особиною. Харчування протягом наступних 5-6 років має здійснювати з урахуванням особливостей породи. В каталозі інтернет-магазину представлені сухі корми для карликових, середніх і великих собак. Завдяки широкому ціновому діапазоні, є можливість придбати якісну продукцію на будь-який бюджет.

 

Спеціальний корм для собак карликових порід

 

Особливістю дорослих собак карликових порід є швидкий метаболізм, а також висока рухова активність. Харчування тварин повинно бути багате вуглеводами, протеїнами, джерелами якого є м'ясо птиці, риби, ягнят. У складі сухого корму для тварин даної категорії також присутні продукти рослинного походження.

Карликові породи особливо потребують в сирій клітковині, що потрібно враховувати при формуванні раціону. Розмір корми також адаптований під анатомічні особливості тварин. Маленькі гранули дозволяють правильно організувати харчування, його систематичність, роблячи корм дуже не менш смачним ніж для собак великих і середніх порід.

 

Сухий корм для дорослих собак середніх та великих порід

 

Дорослі собаки середніх і великих порід мають досить повільним метаболізмом, тому їх добовий раціон не повинен перевищувати більше 500 калорій. У складі кормів є мінімальна кількість жиру. Крім вітамінів і мінералів, харчування також включає в себе пробіотики, які поліпшують засвоюваність поживних речовин.

Склади для середніх і великих порід складаються з м'ясо-кісткового сировини, кукурудзи, рису, білків рослинного походження, пшениці, висівок, вітамінно-мінерального комплексу. Ці та інші компоненти допомагають підтримувати здорову масу тіла тварини, правильне функціонування серцево-судинної системи. Великий асортимент товарів допоможе вибрати для вихованця карликової, середньої або великої породи кращий варіант для здоровою і довгого життя!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner