Кошик
650 відгуків
Магазин зоотоваров "Unizoo"
+380 (99) 393-84-25
+380 (97) 600-65-73
+380 (63) 010-72-16

Туалети для кішок

Правильно вибраний туалет допоможе швидко привчити кішку, а також уникнути багатьох проблем у питаннях гігієни тварини в майбутньому. Сучасний асортимент вражає різноманітністю: відкриті, закриті моделі типу «будиночка», з бортом або без борту. Господарі домашніх улюбленців також можуть вибрати лотки з сіточками або без сіточок, що дозволяє користуватися виробом з наповнювачем або без нього. Самі практичні варіанти представлені в асортименті інтернет-магазину за привабливими цінами.

 

Відкриті туалети з бортами

 

Найбільш популярними є відкриті моделі, з високими або низькими бортами. Вироби цього типу відрізняються доступною вартістю, займають небагато місця в приміщенні. Моделі можна використовувати з різними видами наповнювача або без нього.

Завдяки наявності бортів, у відкритому лотку можна надійно зафіксувати одноразовий пакет, який значно спростить очищення туалету. Для кішок, які люблять багато і активно загрібати наповнювач, варто вибрати більш глибокі моделі туалетів. В іншому випадку, абсорбент буде розкидано по всьому приміщенню. Якщо ж Ваш кіт воліє затишок і скритність, зверніть увагу на закриті котячі туалети.

 

Котячі закриті туалети з сіточками

 

Затишні закриті туалети також до вподоби багатьом кішкам. Моделі даного також комплектуються сіточками, що підвищує гігієнічність використання «санвузли». Наявність високого даху і стінок запобігає розкидання наповнювача, що дозволяє підтримувати чистоту і порядок в приміщенні.

Закрытые модели помогают животному скорее настроиться на процесс, не нервничать, что особенно актуально для чувствительных кошек. Большой ассортимент моделей поможет выбрать подходящий лоток для домашнего питомца любой породы, с различным темпераментом. Нащи закрытые и открытые туалеты с бортами, а также с сеточкой и без отличаются не только отличным качеством изготовления, но также приятным дизайном и привлекательными расцветками.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner