Кошик
650 відгуків
Магазин зоотоваров "Unizoo"
+380 (99) 393-84-25
+380 (97) 600-65-73
+380 (63) 010-72-16

Наповнювачі для туалету

Гігієнічні, силикагелевые, піщані та інші види абсорбентів для котячого туалету є необхідною умовою для комфортного задоволення природних потреб кожного домашнього вихованця. В каталозі інтернет-магазину представлена якісна продукція, яка користується попитом серед багатьох споживачів.

Вибір конкретного різновиду наповнювача залежить від уподобань вихованця, фінансових можливостей та інших чинників. Але кожен з представлених товарів забезпечує гігієнічність процесів, а також простоту обслуговування «санвузли» тварини.

 

Пісочні і силикагелевые наповнювачі для туалету

 

Відмінною особливістю силікагелевого наповнювача є гарне поглинання вологи і запахів. Заміну матеріалу в котячому туалеті можна здійснювати 1 раз в 3-4 тижні, тому як речовина перешкоджає розвитку бактерій. Усунення підлягають виключно тверді силикагелевые скупчення.

Більш доступним за вартістю є пісочний склад, який також в процесі поглинання вологи утворює грудки. Виробники пропонують сухі гранули трьох розмірів, що дозволяє вибрати підходящий варіант для свого вихованця. Пісочні грудки не можна утилізувати в каналізаційних трубах, бо вони схильні до утворення засмічень.

 

Гігієнічні наповнювачі для котячого туалету

 

Очищений крейда, мінерали, силікагель і кварцовий пісок входять до складу гігієнічних наповнювачів для котячого туалету. Абсорбент не виділяє пил та інші забруднення, що є незаперечною перевагою порівняно з іншими товарами. Прибирання підлягають тверді оскопления матеріалу. Гігієнічний абсорбент приємний на дотик, тому домашні вихованці швидко звикають до нього і з задоволенням їм користуються!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner