Кошик
650 відгуків
Магазин зоотоваров "Unizoo"
+380 (99) 393-84-25
+380 (97) 600-65-73
+380 (63) 010-72-16

Лопатки та килимки

Незамінними аксесуарами для котячого туалету є лопатки, килимки і пакети для збирання котячого туалету. Товари даної категорії допомагають підтримувати чистоту як самого «санвузли» тварини, так і всього приміщення. В інтернет-магазині представлений великий вибір продукції даної категорії, що дозволяє вибрати найбільш підходящі за розмірами приналежності.

 

Пакети і килимки для котячого туалету

 

Поліетиленові пакети для котячого туалету допоможуть запобігти передчасному знос лотка. Одноразові вкладиші не тільки спрощують процес очищення ємності, але також мінімізують контакт з наповнювачем і забрудненнями, що значно збільшує термін експлуатації виробу. Пакет підвищує гігієнічність прибирання та користування лотком. Розміри стандартизовані для малих і великих моделей.

Килимки для котячих туалетів відносно недавно увійшли в ужиток, але встигли довести ефективність та доцільність використання. Виріб з ворсистою поверхнею допомагає позбутися від залишків наповнювача і вологи при виході з лотка. Килимок запобігає забрудненню приміщення, а також покращує зовнішній вигляд «санвузли» тварини. Укупі з лопатками для котячого туалету, ці вироби створять суперкоманду по збереженню чистоти і акуратності Вашого санвузла

 

Пластикові лопатки для прибирання наповнювача

 

Для прибирання використаного наповнювача необхідні спеціальні лопатки. Враховуючи формування досить об'ємних грудок, виробники пропонують аксесуари з глибоким захопленням, що дозволяє швидко і вправно очистити лоток. Ергономічна форма виробів забезпечує зручність для користувача.

Для виготовлення лопаток застосовується високоміцний пластик, стійкий до прогинання. Сухий наповнювач прокидається крізь прорізи, що дозволяє істотно економити засіб.

У нашому каталозі представлені недорогі по вартості килимки, змінні пакети і лопатки для прибирання котячого туалету, які прослужать багато років.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner