Кошик
650 відгуків
Магазин зоотоваров "Unizoo"
+380 (99) 393-84-25
+380 (97) 600-65-73
+380 (63) 010-72-16

Миски та килимки

З появою в будинку тварини, потрібно подумати про забезпечення його місцем трапези. Зазвичай це місце на кухні або в коридорі. Воно обладнується спеціальною мискою для їжі і ємністю для води. Також це можуть бути суміжні миски. У каталозі представлені керамічні і нержавіючі миски для кішок, а також килимки для організації трапезній зони.

 

Керамічні та нержавіючі миски для кішок

 

Нередко в качестве посуды для животных отводят обычную столовую посуду. Специалисты не рекомендуют это делать по нескольким причинам. Во-первых, это не гигиенично, ведь животное способно переносить различные инфекции, даже если на первый взгляд оно полностью здорово. Во-вторых, самому питомцу может быть неудобно кушать с «человеческих» тарелок.

Глибина і розмір. Це важливі параметри при виборі тарілки для кішки. Тут важливо брати до уваги анатомічні особливості вашого вихованця. Для «плоскомордых» порід, як перси, британці, краще підбирати більш плоскі миски або глибокі, але великої величини, щоб тварина могла легко дотягнутися до їжі. Консерви і мокрі корми (рибу, мису, страви зі столу) краще подавати в мисках з низькими або взагалі без бортиків, сухий корм — в тарілках з високими бортами, що буде перешкоджати висипання.

Матеріал. Для кішки не має значення, буде це керамічна, пластмасова миска або з нержавіючої сталі. Однак пластик і легкі тарілки з нержавіючої сталі можуть пересуватися по підлозі, бути нестійкими і тварині буде незручно з них їсти. Керамічні тарілки важче і стійкіше. Однак для води миски з легких матеріалів підходять ідеально.

 

Килимки для мисок

 

У розділі є килимки для організації трапезного місця. Такі килимки запобігають ковзанню керамічної або нержавіючої миски, легко миються. Коти часті витягують їжу за межі тарілки, залишаючи бруд на підлозі. З килимками прибирання стає простіше і швидше.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner