Кошик
650 відгуків
Магазин зоотоваров "Unizoo"
+380 (99) 393-84-25
+380 (97) 600-65-73
+380 (63) 010-72-16

М'які місця

Коти люблять бути в компанії людини, але їм також потрібно особистий простір і власне місце, де б вони могли усамітнитися. Саме тому улюбленці так люблять залазити на шафи, ховатися між полиць, а коробки — це магічне місце для всіх котів. Власний будиночок з м'яким місцем стане для кішки і місцем усамітнення, і відмінним непомітним постом нагляду за оточуючими (а коти так люблять спостерігати за подіями).

 

Будиночки-будки, юрти і мішки

 

Обладнати місце для кішки можна по-різному. Це може бути килимок, який ви просто постеліть на м'які меблі. Коти люблять різного роду підстилки і покривала, а ви таким чином позбавитеся проблеми вовни. Також можна обладнати м'яке місце-лежанку, на зразок таких, як роблять для собак.

Є будиночки-гамаки і мішки, які підвішуються під столами, кріслами або до стін. Деякі коти з особливою радістю забираються в такі мішки. Люблять домашні вихованці і закриті будиночки з жорстким каркасом. Це можуть бути будиночки-юрти, куби або ясла.

Ще одним варіантом будиночків є комплекс когтеточки і м'якого місця для сну. Залежно від моделі, це може бути закритий будиночок або відкрите місце-лежанка.

 

Будиночки з м'яким місцем для кішки

 

Будиночки виготовляються з м'яких матеріалів. Місце зазвичай виконано з синтепону чи поролону. Є варіанти зі стінками з призначеного для точіння пазурів матеріалу.

Підвісьте будиночок-мішок або поставте каркасний будиночок у затишному куточку з гарним оглядом кімнати, і домашній вихованець неодмінно полюбить своє місце. Для кішки першочергово важливо мати огляд того, що відбувається. Так вона відчуває себе в безпеці і вважає частиною компанії. Якщо поставити будиночок в місці, далекому від «суспільного життя» домочадців, то таку лежанку тварина може проігнорувати.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner