Кошик
650 відгуків
Магазин зоотоваров "Unizoo"
+380 (99) 393-84-25
+380 (97) 600-65-73
+380 (63) 010-72-16

Нашийники з феромонами

У котів дуже тонка і гостра нервова система. У природі вона допомагає вижити дикій тварині, швидко реагуючи на зовнішні фактори. Домашні вихованці можуть випробувати стрес через велику кількість незнайомих людей (наприклад, гості), гучної музики, грози, салютів. Ваш улюбленець знаходиться в стані стресу при переїзді на нове місце, при відвідуванні ветеринарних клінік. Щоб полегшити стан тварини, використовується спеціальний заспокійливий нашийник. Такі нашийники для котів йдуть з феромонами, які заспокоюють нервову систему і дозволяють швидше адаптуватися до стресової ситуації.

 

Особливості нашийника з феромонами

 

● Нашийник з феромонами заспокоює нервову систему тварини.

● Підходить для котів будь-якої маси і статі.

● Заспокійливий нашийник не шкодить здоров'ю тварини.

● Не використовується для тварин з сильними ушкодженнями шкіри.

Нашийник містить порошок з феромонами, які в природних умовах виробляє кішка для заспокоєння своїх кошенят. Саме завдяки цьому засіб діє дуже м'яко і ефективно.

 

Використання заспокійливого нашийник для кота

 

Нашийник поставляється повністю готовий до експлуатації. Після розпакування пачки, нашийник для кота одягається на шию тварини і підганяють по розміру. Аксесуар повинен легко рухатися і не заважати тварині. Якщо нашийник одягнений правильно, він може зніматися через голову кота. Кілька сантиметрів залишається для регулювання, решта обрізається.

Заспокійливий нашийник можна носити протягом 30 днів. Перед купанням нашийник необхідно знімати. Якщо необхідність використання аксесуара з феромонами пропала, його можна зберігати в герметичній пластиковій упаковці для продовження терміну придатності.

Вся продукція на сайті сертифікована і поставляється безпосередньо від виробників. Для отримання детальної інформації, звертайтесь до консультантів компанії.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner