Кошик
650 відгуків
Магазин зоотоваров "Unizoo"
+380 (99) 393-84-25
+380 (97) 600-65-73
+380 (63) 010-72-16

Антигельмінтні препарати

Заразитися гельмінтами і іншими паразитами може навіть повністю домашня тварина, не бывающее на вулиці. Справа в тому, що яйця паразитів можуть бути занесені з вулиці з взуттям, також тварина може заразитися, виходячи на балкон або від гостей, у кого вдома є інфікована тварина. Для профілактики і лікування цієї недуги, в даному каталозі представлені антигельмінтні препарату внутрішнього і зовнішнього застосування.

 

Застосування антигельмінтних препаратів

 

Всі антигельмінтні препарати можна розділити на три групи, залежно від того, на боротьбу з яким видом паразитів вони спрямовані: трематоди, нематоди, цестоди. Є також засоби для кішок широкого спектра дії, що борються з більшістю паразитів. Також препарати діляться за типом впливу на паразита: паралізують м'язи, паралізують нервову системи, руйнують зовнішню оболонку гельмінта.

Давати препарат (внутрішнього або зовнішнього застосування) рекомендується раз в 3-4 місяці, залежно від обраного засобу, але не рідше, ніж раз у півроку. Така проста профілактична міра дозволить зберегти здоров'я вашого улюбленця і уникнути тривалого і неприємного лікування.

 

Котячі препарати зовнішнього і внутрішнього застосування

 

За типом застосування антигельмінтні засоби розрізняються за способом застосування: для зовнішнього або внутрішнього використання. Таблетки (засоби для внутрішнього прийому) призначаються виходячи з маси тварини і застосовуються строго відповідно до інструкції і рекомендацій ветеринара. Даються всередину шляхом введення таблетки в пащу тварини. Препарати для кішок зовнішнього застосування більш прості у використанні: засіб наноситься на шкіру в області потилиці. Засіб наноситься виключно на здорову, не уражену шкіру.

Для отримання детальної інформації щодо препаратів від глистів для кішок ви можете звернутися до консультантів нашої компанії.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner