Кошик
650 відгуків
Магазин зоотоваров "Unizoo"
+380 (99) 393-84-25
+380 (97) 600-65-73
+380 (63) 010-72-16

Засоби для виведення шерсті

Коти процедуру вмивання роблять кілька разів на добу. Таким чином тварина позбавляється від забруднень і запаху. Також вчені вважають, що це своєрідний спосіб розслабитися. Так чи інакше, під час вилизування, деякі ворсинки неминуче потрапляють у стравохід тварини. Зазвичай вони виводяться з випорожненнями, але при рясному проковтуванні вовни (у котів з довгою шерстю, а також при сильному випаданні), можуть викликати закупорку кишечника.

В даному розділі ви знайдете ліки для виведення шерсті. Випускаються у формі гелів, мають приємний для кішок запах. Кошти можуть використовуватися в профілактичних заходи так і для лікування.

 

Дія засобів для виведення шерсті

 

Пасти з виведення шерсті містять баластні кошти і рослинне масло. Вони допомагають розчинити частину вовни і вийти решта з фекаліями. Крім того, компоненти пасти корисні для кішки, покращують перестатику кишечника, сприяють кращому засвоєнню їжі, підвищення апетиту. Такі пасти приємно пахнуть і тому поглинаються котами без особливих проблем.

Давати такі профілактичні засоби слід згідно інструкції: підмішувати в корм або ж видавлювати в рот тварині (якщо відмовляється приймати їжу).

 

Котячі профілактичні засоби

 

Если в желудке находится комок шерсти, питомец будет чувствовать сытость, даже если будет голодным. Животное будет мало есть, быстро терять вес и силу. Кроме того, значительное скопление шерсти может стать причиной более серьезных последствий — непроходимости кишечника, в этом случае требуется срочное оперативное вмешательство, иначе животное погибнет. Для профилактики возникновения данной проблемы и используется гель для выведения шерсти.

Для получения более детальной информации о средствах данного типа для кошек, обращайтесь к консультантам нашей компании.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner