Кошик
650 відгуків
Магазин зоотоваров "Unizoo"
+380 (99) 393-84-25
+380 (97) 600-65-73
+380 (63) 010-72-16

Засоби для котячого туалету

Правильно організований котячий туалет, а також вибрані наповнювачі та засоби для догляду допоможуть уникнути багатьох витрат утримання домашніх тварин. Зручні лопатки, а також спеціалізовані килимки істотно знизять фізичні витрати, запобігаючи забруднення.

Великий вибір товарів даної категорії представлений в каталозі інтернет-магазину. Продукція відмінної якості, створені з урахуванням особливостей породи, вікових нюансів тварини. Супутні та допоміжні аксесуари допоможуть значно спростити прибирання і обслуговування лотків.

 

Котячі туалети та килимки

 

Великою популярністю користуються закриті котячі туалети, виготовлені за типом будиночка. Багато тварини почувають себе більш комфортно в тісному просторі, що дозволяє їм більш комфортно реалізовувати свої природні потреби. Моделі даного типу є справжнім порятунком для порід, які люблять багато і активно загрібати наповнювач. Речовина буде залишатися всередині, а не розсиплеться по всьому приміщенню.

Не менее востребованы кошачьи туалеты традиционного типа, который состоит сетки и поддона. Для их установки не требуется много места, ухаживать за лотком проще и удобнее, убирая с помощью обычных лопаток. Полезным аксессуаром станет коврик, который будет препятствовать распространению загрязнений по всему дому. Практичные изделия обладают привлекательным дизайном, так что коврик не только сохранит чистоту, задерживая наполнители и средства для туалета, но и сделает «санузел» животного более уютным.

 

Наполнители для туалета, лопатки и средства для очищения

 

Якщо вихованець був неакуратний, і килимка для котячого туалету недостатньо, то можна скористатися сухим засобом для очищення вовни. Своєрідний шампунь досить втерти, а потім витерти рушником. Засіб не вимагає ополіскування. Інтернет-магазин пропонує великий вибір лопаток і наповнювачів для туалету, в тому числі деревний, мінеральний, гелевий. Кожна з різновидів добре утримує вологу, запахи. Наповнювачі економічно витрачаються, грудки використаного засобу легко видалити лопаткою.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner